Uus valik Saksa kvaliteetpesu saadaval kauplustes!
18. oktoober 2018

Uus valik Saksa kvaliteetpesu saadaval kauplustes!

Millised trendid valitsevad 2018. aastal pesumoes?

Vastandid tõmbuvad. Tuleb nii glamuuri kui ka sportlikkust. Naiste pesul on lubatud sädeleda ja läikida. Pehmed modaalkangad paitavad nahka, peen pits meelitab ja ''ajab pea segi''. Sellele kontrastiks on “mugavuspesu”.

Kaunistatud aluspüksid võidavad järjest populaarsust. Tikandid ja graafilised vormid meenutavad juugendstiili või art decot. Paljudes kollektsioonides on aluspükste tagaosa poolläbipaistvast pehmest pitsist. Kuna uute kasutatavate tehnikate tõttu ei kraabi siin enam miski:)

Samet on moes. Esineb versioone, kus sametine on mustriosa, kuid ka üleni sametisi komplekte.

Uute, kõrgema vööga naiste pükste tõttu suureneb nõudlus ka kõrgema taljega aluspükste osas. Lisaboonust pakub kergelt vormiv kõhuosa ja kahekihiline tüll seljaosal, mis aitab vältida nähtavaid slipi-jooni.

Tasapisi lisandub bodi kollektsioonidesse. Läbipaistmatul kujul on teda hea kombineerida pintsakute ja kampsunitega. Läbiva pitsina on ta väga sobilik õhtukleidi all kasutamiseks. Veniva materjali tõttu sobib erinevatele suurustele.

Napi lõikega kolmnurk-rinnahoidja näitab palju nahka. See rinnahoidja sobib tänu oma kaheosaliste korvide ja viini õmblustele ka suuremate büstide omanikele. Palju on ka traadita rinnahoidjaid.

Tule vali sobiv Triumphi või Vertbaudeti mudel!