KKK

Mis on Ohoo Outlet?

OHOO OUTLET on unikaalne nähtus rõivakaupluste maastikul. Pakume lisaks tuntud brändidele ka tooteid firmamärkidelt, mis muidu Eesti turule ei jõuakski. Anname panuse keskkonnahoidu rõivatööstuse jääkide väärtustamise läbi! Meie kliendid on inimesed, kes hindavad eripära ning põnevaid leide.

Milliseid brände leidub Teie poes?

Pakume brändiriideid Euroopa tuntumatelt jaemüüjatelt. Meie kaupluses on püsivalt müügil järgnevad brändid: Zizzi, Jack & Jones, Mustang, Desigual, Blend, Cream, Vero Moda, Tom Tailor, S.Oliver, Bench, Blue Seven, Triumph, Small Rags, Fixoni, kuid palju leidub ka selliseid kuulsaid brände nagu Tommy Hilfiger, Pepe Jeans, Marc O’Polo, Hugo Boss jvpt. Pakume ka 2. sordi riideid, mis võimaldab bränditeadlikel klientidel soetada taskukohase hinnaga tippbrändide tooteid.

Mida tähendab 2. sordi brändiriided?

Riided on küll enamasti uued, kuid toodetel võib esineda järgnevaid defekte: puudub märgistus kiukoostise või hooldusjuhise kohta, puuduvad trukid või nööbid, katkine lukk, koedefekt, auk. 

Kas riideid peab enne kandmist pesema?

Uute riiete puhul toimi nii, nagu alati toimid, sest meie riided ei erine nendest, mida mujalt ostad.

Kas kaupluses olevaid tooteid on võimalik broneerida?

Kaupa on võimalik broneerida kuni 2 tundi.

Kas ostetud tooteid on võimalik tagastada?

Palume ostetav kaup kontrollida kaupluses kohapeal, sest hilisemaid pretensioone me ei arvesta. Hilisemate puuduste ilmnemisel tugineme tagastamisel Tarbijakaitseseadustele.